NETBOX

People have long forgotten what the real world looked like. All communication and life have moved into the world of ones and zeros - into cyberspace.


MOST ORIGINAL STREAMER ??

If you are looking for an original streamer and an unusual content on the Czechoslovak scene, you are in the right place. You can find me on Twitch every day around 17:00


"Kvalitní streamer"

Czechcloud

"Z pohladu Creatora som hľadal obsah, kde vznikajú hmatatelné výsledky. Čo som práve u YO našiel . Oblúbil som si ako kanál, tak aj streamera... hlavne čo sa tej tvorivej stránky týka. Zhrnutie. priuč sa niečo nové, spoznaj fajn komunitu a podpor tento kanál aspoň svojou prítomnostou a aktivitou v chate."

VTmod

"Proč by jste měli koukat na tenhle kanál, streamera, hráče? Protože se snaží posouvat svůj stream na nejvyšší úroveň. Nestojí na místě a snaží se aby kvalita streamů byla vždy na max. Neustale překvapuje svými tajnými projekty v rámci 3d tisku. Rádi začátečníkům s 3d tiskem a postprocesingem. Vytvořil komunitu, která si ráda a pomáhá. Nedělá to sice mezinárodně ale o to více si cením ze se snaží v rámci ČR a SK. Kam jinam můžete zajít a zeptat se pobavit se a řešit vaše tiskařské neduhy? Ano existují další ale jsou to jen youtubeři ptát se jich je často na dlouhou dobu. Tady mate odpovědi hned." 

HerdyCZ

"Musím říct že děláš parádní a originální stream ze CZ/SK scény a navíc tvoje umění vytvářet 3D tisk takové neskutečný nádherný kousky i sám musím poděkovat za kvalitní kousek Bánána Ale navíc super komunita i lidi a celkově hraješ ruzné games a je radost tě sledovat i zvedne to náladu a líbí se mi jak jsi fajn a na pohodu Streamer který si na nic nehraje a je svůj a tak to má být Ale taky podobný Okamurovi to se musí nechat jak vejce vejci"

Banny

Super streamer se super a hlavně v Čechách neobvyklou tvorbou. Úžasné streamy o 3D tisku, následnému postprocesingu a ve volných chvílích kvalitním gameplayem. Jsem velmi rád, že jsem ho na twichi objevil, Jeho streamy mi zpříjemňují volné večery u PC.

Maty

"Fakt se mi libí tvoje grafické zpracování, je vidět že po technické stránce ta kvalita je strop"

Herdyn

3D PROJECT

I'm only one on twitch.tv to guide you through the 3D printing technique from model selection / creation to post-processing.

GAMEPLAY

IF YOU ARE WAITING FOR PRINTING, IT IS TIME TO PLAY A GOOD GAME.

BECOME MY PATRON

If you want to support my work and my other products. Help or just appreciate me for my work. You can become a patron.

ŽIVÝ STREAM